PVC Pencere Kapıların kırılırsa ne olur? Whatsapp

PVC Pencere Kapıların kırılırsa ne olur?

PVC Pencere Kapıların kırılırsa ne olur?

PVC Pencere Kapıların kırılırsa ne olur?

Değiştirmeye ihtiyacınız varmış gibi görünse de, değiştirmeden pencerelerinizle ilgili kaç sorunu çözebildiğimize şaşıracaksınız. PVC pencerelerinin onarım gerektirmesi son derece nadirdir , ancak bu blog, değiştirilmeden hangi sorunların çözülebileceğini gösterecektir.
 

Pencere Çatlaklarınızdan Sızan Su

Bir pencereye mühür uygulandığında, pencere pervazının etrafında ve evinizin kenarlarında görünen nemli noktalar göreceksiniz. Sızıntı küçükse, daha fazla nemi önlemek için genellikle contayı yamalayabiliriz. Önemli bir sızıntının sonucu olarak önemli bir su hasarı meydana gelirse, pencereyi söküp yeni bir çerçeve takmamız gerekebilir, ancak bunun olma ihtimali çok düşüktür.
 

Buğulu yada Buharlanan Camlar!

Buğulu cam, pencerelerde yaygın bir sorundur. Conta kırılırsa, cam paneller arasına su girerek mineral birikintileri ve yoğuşma oluşturarak pencereye göze hoş görünmeyen buğulu bir görünüm verir. Buğulanmaya başlarsa pencerenizi tamamen değiştirmenize gerek yoktur. Buğulu görünümden kaçınmak ve yeni bir çerçevede paradan tasarruf etmek için camı yeni çift camlarla değiştirebiliriz.
 

Bir Pencerede Kırık veya Çatlak

Çift cam, sertleştirilmiş camdan oluşur. Bu nedenle, çatlakların veya kırılmaların meydana gelmesi çok nadirdir. Hasar belirtileri gösterirlerse, çerçeveyi çıkarmadan camı tamir edebiliriz. Çerçeve zarar görmüşse genellikle onarabiliriz, hasar görmüşse yenilerini almak için paradan tasarruf etmenizi sağlarız. Ek hasarı durdurmak için aynı zamanda camın üzerine koruyucu bir kaplama koyabiliriz.
 

Periyodik olarak gerçekleştirilmeyen bakımlar PVC Tamiri veya PVC Değişimi ile sonuçlanmaktadır bu yüzden bakımların düzenli aralıklar ile yapılması oldukça önem arz etmektedir. PVC Tamiri her ne kadar basit gibi görünen bir işlem olsa da oldukça önemlidir, müşterimizin ilerleyen zamanlarda sorun yaşamaması ve uzun ömürlü bir kullanım için oldukça kaliteli bir çalışma yapılması gerektiğinin farkındayız

Çapa As Yapı  Fıratpen Üretici Bayi

Herhangi bir PVC bakımı veya temizliği konusunda Çapa As Yapı'dan yardım alabilirsiniz. Müşterilerimizin yüksek performanslı kapılarını çok uzun süre kullanabilmeleri için kapılarındaki çerçevelerin ve camların bakımını yapmalarına yardımcı oluyoruz. Saygın bir PVC kapı üreticisi ve montajı arıyorsanız, güler yüzlü ekibimizle hemen iletişime geçin!