Pvc Pencere Kapı Doğrama İhracatı Whatsapp

Pvc Pencere Kapı Doğrama İhracatı

Pvc Pencere Kapı Doğrama İhracatı

Pvc Pencere Kapı Doğrama İhracatı

Yurt içi pazarda aktif olmakla birlikte, dünya çapında Avrupa'dan Afrika'ya, Asya'dan Amerika kıtasına kadar toplam 4 kıta ve onlarca ülkeye ihracat gerçekleştiren ve ihracat ağını her geçen gün daha da büyüterek yoluna devam eden PMK Plastik; ülkemizin ihracat rakamlarına katkı sağlamaktan büyük memnuniyet duymaktadır. İhracat ağımızı günden güne büyüterek yeni kazanımlar elde etmek ve dünyanın hatırı sayılır PVC imalatçılarından olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

AVRUPA'YA HAZIR PVC DOĞRAMA SEVKİYATLARIMIZ DEVAM EDİYOR. AVRUPANIN TÜM ÜLKELERİNE AYNI GÜN KARGO İLE GÖNDERİM SAĞLIYORUZ!!!!
FIRATPEN ÜRETİCİ BAYİ GÜVENCESİYLE, İSTANBUL İÇİ VE YURT DIŞI SATIŞLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
Not: İstanbul dışına işlerimizin yoğunluğu nedeniyle sadece büyük ölçekli işlerde ağırlık verebiliyoruz. Gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için tşk ederiz.
 
fiyat bilgisi için lütfen +90 532 363 84 69 arayınız.
=> 2300 m2 üretim tesisi
=> Aylık 65 bin Mtül üretim kapasitesi
=> CNC makinalar ve deneyimli personelimizle kusursuz imalat
 
Fıratpen Üretici Bayi olarak, TOPTAN FİYATINA PVC DOĞRAMALAR, İstanbul'un her noktasına hizmet veriyoruz. PVC Doğrama imalatı, PVC Kapı - Pencere Üretim Merkezi En iyi fiyatlar, En kaliteli malzeme ve En hızlı teslimat!!!
 
 
pvc ihracat, pimapen ihracat, yurt dışı pimapen satışı, yurt dışı pvc doğrama, yurt dışı pvc profil satışı, istanbul pvc ihracatçıları, pvc ihracatı, pvc pencere ihracatı, pvc doğrama ihracatı, pvc profil ihracat, pvc üretimi, pvc üretimi yapan firmalar, pimapen üretimi, pimapen üreticileri, pimapen ürünleri, pimapen üretim fabrikası, pimapen firmaları istanbul, pimapen pencere sistemleri, pimapen imalatı