En İyi PVC Pencere Kapı Sistemi Hangisi Whatsapp

En İyi PVC Pencere Kapı Sistemi Hangisi

En İyi PVC Pencere Kapı Sistemi Hangisi

En İyi PVC Pencere Kapı Sistemi Hangisi

En iyi PVC marka sıralaması, En iyi Pimapen markaları, En iyi pimapen markası, En iyi pen markaları,En iyi pencere markası, En İyi PVC Pencere Kapı Sistemi Hangisi gibi sorular sıralanmaktadır. Fıratpen, Gedizpen, Egepen, Pimapen, Winsa, Erpen, Pakpen bilinen markalar olarak gözümüze çarpmaktadır.  PMK Plastik Fırapen Üretici Bayi olarak, yılların deneyimini sizlerle paylaşarak bilgilenmenizi sağlayacağız.

PVC pencereler (plastikleştirilmemiş polivinil klorür), çevre dostu, sürdürülebilir ve enerji açısından verimli bir seçenek olarak popülerlik kazanmıştır. PVC pencereler şu anda Türkiye'deki pencere kurulumlarının %90'ından fazlasında kullanılmaktadır . Tipik bir müstakil eve PVC pencereler kurarak yılda 4000 tl'ye kadar tasarruf edebilirsiniz! Sonuç olarak, Türkiye pazarında birçok PVC pencere üreticisi ve tedarikçisi vardır ve sizin için en iyisini bulmak zor olabilir.

Yakınımdaki PVC Pencere Üreticilerini Nerede Bulabilirim?

Türkiye'de bilakis İstanbul'da birçok PVC pencere üreticisi var, ancak kilit nokta, bölgenizde faaliyet gösteren ve evinizin enerji tasarrufu gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış pencereler sağlayan birini bulmaktır.

Çoğu insan için, yakınınızdaki pencere üreticilerini tek tek arama ve evinize özel fiyat teklifi isteme süreci saatler alır ve çok sıkıcı olabilir. Doğru üreticiyi seçmek size yılda 4000 tl'ye kadar tasarruf sağlayabileceğinden, yalnızca tasarruflarınızı en üst düzeye çıkaracak pencere üreticilerinden pencere fiyatları istiyorsunuz.

PVC Pencerelerinizin Enerji Verimliliğini Kontrol Edin:

Ev sahipleri, beyaz eşyaları derecelendirmek için kullanılana benzer bir A++/G ölçeği ve bir gökkuşağı çubuğu aracılığıyla, enerji verimliliği için PVC pencere üretim standartları hakkında kolayca bilgi edinebilir .

Yüksek bir enerji verimliliği derecesine sahip olmanız sizin için önemlidir çünkü bu, merkezi ısıtma sisteminizden daha az ısı kaçması anlamına gelir. Ve böylece, daha az enerji ve para boşa gidecek. A enerji derecesi ile 3500 tl'ye kadar tasarruf edebilirsiniz!

Enerji verimliliği de genellikle aşağıdaki tabloda görülebilen PVC pencere stiline bağlıdır.

PVC Pencere ile Yıllık Tasarruf

Enerji derecesi Müstakil Yarı müstakil Teras Tek katlı ev Düz
A 3000-3500 1800-2500 1600-2100 1200-1600 1000-1300
B 2400-3200 1600-2200 1400-1950 1000-1400 800-1200
C 2000-3000 1600-2100 1400-1800 1000-1300 900-1100

Enerji sınıfına ve tarzına bağlı olarak PVC pencerelerle yıllık tasarruf (2022)

PVC'nin Faydaları Nelerdir?

PVC, dayanıklılığı nedeniyle bakımının çok kolay olmasıyla ünlüdür. Örneğin, PVC paslanmaz veya aşınmaz. PVC'nin en dikkat çekici nitelikleri, dayanıklılığına ve sürdürülebilirliğine atfedilir. Ayrıca en uygun PVC pencere fiyatlarını da bulabilirsiniz.

PVC'nin avantajları, termal verimlilikten ses yalıtımına ve uyarlanabilirlikten stil ve çeşitliliğe kadar değişir. Ayrıca, PVC profil pencereler ve kanatlı pencereler gibi çeşitli şekil ve boyutlarda gelirler.

İşte PVC tarafından sağlanan avantajların kısa bir listesi:

  • Isı yalıtımı: Bir binanın ısı kaybının yaklaşık %10-20'si pencerelerden olur. PVC'nin ısı kaybını %40'a kadar engelleyebildiği kanıtlanmıştır.
  • Ses yalıtımı: PVC, gürültüyü %80'e (~45dB) kadar azaltabilen etkili bir ses yalıtkanıdır .
  • Stil ve tasarım: PVC, istenen herhangi bir stile veya tasarıma uyacak şekilde kolayca şekillendirilebilir. Standart kahverengi PVC pencerelerden gökkuşağının hemen hemen tüm renklerine kadar çeşitli renklerde bulunabilirler.
  • Uyarlanabilirlik ve çeşitlilik: plastiğin bulunmaması, geniş bir uygulama yelpazesine izin vererek sert hale getirir.
  • Yoğuşma yok: Çift cam ve PVC kombinasyonu, rahatsız edici yoğuşma sorunlarını azaltarak daha da yüksek derecede konfor sağlar.
  • Sürdürülebilirlik: PVC, çevre dostu özellikleriyle ünlüdür. On defaya kadar yeniden kullanılabilir ve birçok pencere ve kapı üreticisinin genellikle geri dönüşüm tesisleri ve yedek pencere hizmetleri sağlamasının nedeni budur.

PVC Pencereler Eviniz İçin Neden Daha İyi?

Günümüzde PVC pencere ve kapı üreticileri tarafından en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Yüksek uyum kabiliyeti ve direnci sayesinde PVC, evinizi çeşitli şekillerde iyileştirmek için de kullanılabilir. PVC tedarikçilerinden satın almak size evinize sağlam bir çatı, uzun ömürlü oluklar, yeni bir pencere pervazı veya dekore edilmiş bir plastik süpürgelik verme fırsatı verecektir.

PVC pencereler aynı zamanda neredeyse hiç bakım gerektirmedikleri için iyi bilinirler, yani paslanmazlar veya aşınmazlar, bu nedenle onları bazı alternatifleri kadar sık ​​değiştirmeniz gerekmez. Ayrıca çeşitli PVC pencere renkleri vardır, bu da evinize her zaman uyan bir şey bulabileceğiniz anlamına gelir. Sadece PVC pencereleri seçin! PMK Plastik olarak her zaman yanınızdayız. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.