Sürgülü ve Katlanır PVC Kapıların 6 Önemli Özelliği Whatsapp

Sürgülü ve Katlanır PVC Kapıların 6 Önemli Özelliği

Sürgülü ve Katlanır PVC Kapıların 6 Önemli Özelliği

Sürgülü ve Katlanır PVC Kapıların 6 Önemli Özelliği

Sürgülü PVC Kapılar ve Katlanır PVC Kapılar, yapı endüstrisinde, özellikle İstanbulda az bakım gerektiren bir malzeme olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.  Anadolunun bazı bölgelerinde katlanır, sürülen kapılar olarak bilinir. Çapa As Yapı ve PMK Plastik olarak Fıratpen üretici firma olmamız hasebiyle istediğiniz miktar ve ölçülerde üretim yapabiliyoruz. Kullanımlarının çok kolay olması ve üst üste yığılmaları da fazla yer kaplamamaları anlamına geldiği için çift kanatlı kapılar evin içine de monte edilmektedir. Kendi evinize çift kanatlı kapılar yaptırmayı düşünüyorsanız, o zaman göz önünde bulundurmanız gereken birkaç gerçek var:

Malzeme, fotoğraf efektli ahşap kaplama da dahil olmak üzere bir dizi renk ve kaplamaya sahiptir ve boyalı ahşabın yerine, çoğunlukla yeni binalara çift cam takarken pencere çerçeveleri ve eşikler için veya eski tek camın yerini almak için kullanılır. pencereler.
 
Diğer kullanımlar arasında ön pano ve dış cephe kaplaması veya bindirme yer alır. PVC, kimyasallara, güneş ışığına ve sudan oksidasyona karşı güçlü bir dirence sahip olarak bilinir.
 

ISICAM

Pencereler ve kapılar herhangi bir binada önemlidir, ancak çoğu zaman yetersiz pencere ve kapılar bir evde kullanılmakta ve bu da evi rahatsız etmektedir.  Bu cevabın cevabı, dışarıdaki hava koşullarından bağımsız olarak eve ışığın girmesine izin veren ancak sizi rahat ve rahat tutan pencereler ve kapılar takmaktır. PMK Plastik'de 30 yılı aşkın tecrübemizle çift camlı pencereler sunuyoruz!
 

Çift Camlı PVC pencere ve kapıların faydaları

Dışarıda olumsuz yüksek veya düşük sıcaklık fark etmez, ev içindeki konforunuzu bozmaz. Hala evinizi ısıtmak veya soğutmak istiyorsanız, içeride üretilen sıcaklıklar dışarıya kaçmayacağından daha az enerjiye ihtiyacınız olacak çift camlı PVC pencereler ve kapılar neredeyse hava geçirmezdir.
 
Çift camlı PVC pencereler ve kapılar da dış gürültüyü düşük tutmada çok etkilidir. Cam bölmelerin özel bir kombinasyonu, gürültü miktarını daha da azaltarak evinizi sessiz hale getirebilir.
 

ENERJİ TASARRUFU

PVC pencerelerin kullanılması, enerji maliyetlerinden tasarruf sağlayacak ve bu da evinizi ısıtmak veya soğutmak için harcanan miktarı azaltacaktır. İster tek cam ister çift cam ile donatılmış pencereler evinizin ısısını düzenli tutar. Aşırı hava koşullarında da yine klima veya ısıtıcı kullanırsanız, enerji giderleriniz daha az olacaktır. Bunun nedeni, PVC pencere ve kapılardan sıcaklık aktarımının sınırlı olmasıdır. Isıcam kullanıldığında, çok düşük 'U' değerleri elde edilebilir ve Türkiye'nin yapı yönetmeliklerinin şart koştuğu koşullar yerine getirilir.
 

DIŞ GÜRÜLTÜ AZALTMA

Kalabalık otoyollara yakın bir yerde yaşıyorsanız, PVC pencere ve kapıların dış gürültüyü büyük ölçüde azalttığı ve rahatlamanıza izin verdiği bilgisi ile eviniz yatıştırıcı bir şekilde sessiz olacaktır. Çift cam takıldığında, pencere sistemleri 44 dB'lik bir Ses İletim Sınıfı (STC) derecesine ulaşabilir.
 

BAKIM GEREKTİRMEZ

PVC kullanılan pencereler ve kapılar hiçbir zaman zımparalama, boyama veya cilalama gerektirmez. Asla çürümez veya bükülmezler. Bu size rahatlamak ve hayattan zevk almak için daha fazla zaman bırakacak ve pencere ve kapılarla uğraşmak için saatler harcamak zorunda kalmayacaksınız.
 
Doğal olarak, toz ve kiri temizlemek için camları yumuşak bir bezle ve standart bir ev temizleyicisiyle silmeniz gerekebilir. Donanımın ayrıca yılda bir kez yağlanması gerekecektir, ancak aksi takdirde az bakım gerektirir.
 

ZORLU. SAĞLAM. DAYANIKLI.

PVC pencereler ve kapılar uzun süre dayanacak şekilde yapılır. Özel ve yüksek kaliteli performans PVC'den üretilirler. Bu, PVC ile yapılan pencere ve kapıların sağlam, sağlam ve dayanıklı olduğu ve cilalı görünümlerini yıllar sonra da koruduğu anlamına gelir.
 

Katlanır ve Sürgülü kapılar güvenlidir

Katlanır kapılarınız, ek güvenlik için çok noktalı bir kilitleme sistemine sahip olacaktır. Bu tür bir kilidin hırsızlar tarafından açılması zordur ve evinizi geleneksel anahtar teslimi kilide sahip bir kapıdan daha güvenli hale getirir. Güvenlik için, yani kapıların çarpmasını önlemek için parmak korumalı contalara da sahip olabilirsiniz.

PVC kapılar hava koşullarına dayanıklıdır

İkiye katlanan kapıların kapladığı geniş bir cam, yağmuru ve rüzgarı dışarıda tutabilir, ancak bunlar sağlam bir duvar kadar sıcak değildir. Mümkün olduğu kadar fazla ısı tutan iki katlı kapılar isteyeceksiniz. Bu, U değeri cinsinden ölçülür (ne kadar düşükse o kadar iyi). Bina düzenlemeleri, iki katlı kapıların değiştirmeler için 1,8 W/(m2k) veya yeni bir yapı veya genişletme için 2,0 W/(m2k) olması gerektiğini belirtir. Ayrıca hava geçirmezlik testine uygun olmalıdırlar.

Katlanır ve Sürgülü kapılar için ne kadar ödeyeceğim?

Üç kapılı bir PVC katlanır kapı seti, alüminyum veya ahşap muadillerinden daha ucuz olacaktır. PVC kapının modeli, ölçüleri ve sipariş adetine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.  Fiyat bilgi için ürünlerimizi inceleyiniz.