PVC Sineklikler | Pencere Yardımcı Sistemleri - PMK Plastik Whatsapp

PVC Sineklikler

Özellikleri

Pileli Sineklik

Yatay veya dikey şekillerde uygulanabilir pileli tül sineklik modelidir. Ahşap, PVC doğrama tüm pencerelere uygulanabilir. Menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekânları genişletmede kullanılan ideal sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanabilir. 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.

Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekânınıza en uygun görünümü sağlar, Evlerinize hem şık bir görünüm hem de gerçek kullanım kolaylığı sağlar.

Menteşeli Sineklik

Birçok evde ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılan menteşeli sineklik ile beraber rahat bir şekilde sineklerin ve diğer uçan hayvanların içeriye girmesini rahatça engellemektedir. Menşeli sineklikler iki şekilde monte edilmektedir. Menteşelerin hareket edebiliyor olanları ve tak çıkar modelleri vardır. Bunlar ile ilgili olarak genelde insanlar menteşeli ve oynar bir yapıya sahip olan sineklik tercih etmektedir. Aynı zamanda da tak çıkar modellerde sineklik takılı olduğu süreçte daima sabit kalmakta ve isteğe bağlı olarak çıkarma gibi bir imkâna sahip oluyorsunuz.

Yalnızca pencerelere değil kapılara da rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Evin her bölümünde rahat bir şekilde kullanımı mümkün olan bu ürünümüzde profiller alüminyum olarak tercih edilmektedir. Hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu sineklik modeli uzun yıllar kullanma imkanının yanı sıra gerek ekonomik fiyatı gerek ise çevreci bir sisteme sahip olmasından dolayı birçok insan tarafından beğenilerek tercih edilmekte olan bir üründür. 

Kedi Köpek için Alüminyum Telli Sineklik

Evcil dostlarımız kedi ve köpekler için hem koruma hem de rahatlık kazandıracak kedi sineklik modelimiz ile artık hem onlar hem de sizler rahata kavuşacaksınız.

Alüminyum tel ve çıtçıt kilit sistemi kullanılan kedi sineklik modelimiz, pencere kapı gibi alanlara istediğiniz ölçülerde uygulanabilmektedir. Kedi Köpek sineklik evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

  • Kategori: Pencere Yardımcı Sistemleri
  • Tarih:2022-08-03
  • Teknik Döküman:
PVC Sineklikler
PVC Sineklikler
PVC Sineklikler

Benzer Ürünler

HEMEN ARA