Hazır PVC Doğrama İmalatı Whatsapp

Hazır PVC Doğrama İmalatı

Hazır PVC Doğrama İmalatı

Hazır PVC Doğrama İmalatı

PMK Plastik; hazır pvc pencere , hazır pvc kapı, hazır pimapen doğrama, plastik pencere kapı imalatını İstanbul'da yapmaktadır. 1500 m2 üretim tesisi, Aylık 70 bin Mtül üretim kapasitesi, CNC makinalar ve deneyimli personelimizle kusursuz imalat Fıratpen Üretici Bayi olarak, TOPTAN FİYATINA PVC DOĞRAMALAR, Marmara Bölgesinin her noktasına hizmet veriyoruz.

NEDEN PMK PLASTİK ?

  1. İçinde bulunduğu sektörde misyon üstlendiği için PMK Plastik
  2. Vizyoner bakış açısına sahip olduğu için PMK Plastik
  3. En gelişmiş teknolojiler ile üretim yaptığı için PMK Plastik
  4. Deneyimli üretim ve montaj kadrosuna sahip olduğu için PMK Plastik
  5. Üstlendiği projeleri en hızlı ve hatasız şekilde teslim ettiği için PMK Plastik

PMK Plastik En başından en sonuna kadar yanınızda.

Projelendirme

İhtiyaçlarınıza en uygun tasarımı bulmak için bilgisayar destekli CAD programları ile milimetrik olarak projelendirme yapıyoruz ve imalat hatalarını minimum oranlara indiriyoruz.

Standartlarımız

Özel olarak güçlendirilen destek sacları kombinasyonu ve lamine cam sebebiyle, standart pencerelerden sağlanan en yüksek güvenlik kademesinden olan WK2 derecesi bile elde edilmektedir.

İmalat

PVC Pencere Sistemlerinde, Fabrikamızda en gelişmiş teknolojiler ile en hızlı imalatı yapıyoruz ve siparişlerinizi olabilecek en kısa sürede sizlere teslim etmeye çalışıyoruz.

Montaj

İşinin ustası PVC Doğrama, Pimapen Pencere ve Kapı doğramaları konusunda eğitilmiş elemanlarımız ile kusursuz bir şekilde üretilen ürünlerinizin yine kusursuz bir şekilde pimapen montajını yapıyor ve teslim ediyoruz.

Üretim hattımızdan kareler...